CZARNOBYL I JEGO TAJEMNICE

językiem używanym podczas wyprawy jest j. angielski

Jesteś o krok od wycieczki do Czarnobyla

Zerkniemy do miejsc, które powodują gęsią skórkę

Po przekroczeniu checkpoint „Dytiatky”

zobaczymy m.in. pomnik strażaków

port rzeczny, REAKTOR nr 4
(z bezpiecznego dystansu),

most śmierci, Czerwony Las

możliwość spotkania z osobami żyjącymi w strefie

Podjedziemy do punktu, z którego widać Oko Moskwy

Zobacz naszą flotę

Czarnobyl i jego tajemnice

Ekstremalna oferta wycieczki do Czarnobyla – 2 dniowy pobyt w Zonie! Nocleg w Czarnobylu! Poznaj jedno z bardziej tajemniczych i tragicznych miejsc na ziemi – Czarnobyl, miejsce katastrofy atomowej z 1986 r. oraz wymarłe miasto Prypeć. Nie obawiaj się o promieniowanie – podczas wycieczki poruszamy się po wyznaczonych szlakach oraz ze specjalistycznym sprzętem mierzącym poziom radiacji by zagwarantować maksimum bezpieczeństwa.
Wyjazdy realizujemy w małych grupach – maksymalnie 15 osób, dzięki czemu komfort podróżowania i zwiedzania jest znacznie wyższy niż w przypadku dużych, autokarowych grup turystycznych.

Wycieczki do Czarnobyla są jednym z najbardziej fascynujących doświadczeń dla każdego poszukiwacza przygód, ekstremalnego podróżnika i fotografa z pasją. Każdego roku odnotowuje się około 18 000 turystów z całego świata odwiedzających Czarnobyl, ale tylko nieliczni są w stanie zobaczyć i doświadczyć w Czarnobylu i Prypeci momentów, które pozostają ukryte i nieznane dla większości odwiedzających.

Zasmakuj nietkniętego. Poznaj nieznane. Zobacz dzikość natury. Jesteś krok od wycieczki do Czarnobyla, aby zobaczyć miejscowość Prypeć i całą strefę zamkniętą utworzoną po awarii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

miejsc w autokarze

Tyle kg bagażu podręcznego możesz wziąć

Zamów wycieczkę

4 + 8 =

Radom

+48 790 404 051